MENU

Bankiet firmowy

Jeżeli chcą Państwo uczcić kolejną rocznicę działalności firmy, zorganizować przyjęcie dla ważnego kontrahenta, przeprowadzić szkolenie, zorganizować konferencję promującą swoją firmę, czy też przyjemnie zakończyć ważne negocjacje biznesowe, zapraszamy do zorganizowania tak ważnego i prestiżowego przedsięwzięcia w ORFEUSZU.

Do dyspozycji gości oddajemy klimatyzowaną salę. Wnętrze utrzymane są w klimacie subtelnej elegancji, co sprawia, iż nadają się zarówno na oficjalne bankiety, spotkania firmowe, przyjęcia rodzinne oraz pozostałe okazjonalne uroczystości.

Proponujemy różnorodne menu w wybranej formie: od dań wykwintnych z pełną obsługą kelnerską do luźnych w formie bufetu szwedzkiego. Możemy zaproponować dogodne ustawienie stołów w zależności do formy spotkania: od ustawienia bankietowego, teatralnego, szkolnego, w podkowę lub inne preferowane.

Wedle życzeń dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Szerokie możliwości aranżacyjne, wyśmienita kuchnia oraz gustowne wnętrza dodadzą prestiżu każdej zorganizowanej u Nas uroczystości.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
RYBAK ALICJA KIEROWNIK RESTAURACJI
501-444-886

zobacz inne oferty
Dom Weselny Orfeusz sala do 300 osób
© Sala Weselna Orfeusz. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona wykonana przez nowalepszastrona.pl.
closearrow-circle-o-downbars